همین امروز شروع کنید

برنامه‌های تمرین اصولی

برنامه بدنسازی فوتبال برای حرفه ای شدن

_

در این ویدئو فرآیند سفارش پکیج برنامه آماده سازی و بدنسازی فوتبال به همراه برنامه تغذیه و پشتیبانی در طول دوره را توضیح خواهیم داد. اگر سوالی داشتید از طریق ادمین کانال تلگرامی فوتبال سبز به نشانی footballesabz@ میتوانید بپرسید.

برنامه تغذیه و

بدنسازی

فوتبال

_

برنامه تمرین بدنسازی، چابکی، هوازی و سرعتی به همراه برنامه تغذیه و مشاوره به صورت اختصاصی و متناسب با شرایط خودت دریافت کن. با سفارش یکجای تعداد ماه‌های بیشتر از تخفیف بیشتری بهره‌مند خواهی شد.

فیتنس

پکیج ۱ ماهه

۳۰۰ هزار تومان
۲۲۵ هزار تومان

با یک ماه برنامه بدنسازی و تغذیه به همراه مشاوره حرفه ای زیر نظر بهترین مربی  تغییر را احساس کنید! به صورت ماهیانه میتوانید دوره خود را تمدید کنید و برنامه جدید متناسب با پیشرفت خود دریافت کنید و به صورت آنلاین از طریق سایت، تلگرام و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. فقط اگر سخت کوش و منظم در اجرای برنامه هستی، شروع کن.

استقامت

پکیج ۳ ماهه

۹۰۰ هزار تومان
۵۲۵ هزار تومان

با خرید ۳ ماه برنامه بدنسازی ، تغذیه و مشاوره به صورت یکجا، از تخفیف بیشتری استفاده کنید. عموما افرادی که برای اولین بار قصد دریافت برنامه تمرین از فوتبال سبز را دارند، از این پکیج استقبال می‌کنند. در طول این دوره ۳ ماهه، هر سه یا چهار هفته یکبار برنامه جدید دریافت میکنی و متناسب با قد، وزن و فیزیک بدنی خودت تمرین خواهی کرد.

فوتبالیست

پکیج ۶ ماهه

۱.۸ میلیون تومان
۸۲۵ هزار تومان

با سفارش پکیج ۶ ماهه ، یک ماکروسیکل تمرینی را در قالب یک دوره حرفه ای تمرین برای آماده سازی خواهی داشت. پکیج ویژه با ۶ ماه برنامه تمرین و مشاوره و تغذیه مخصوص افرادی هست که برای رسیدن به هدف، به طور کامل مصمم هستند و با تمام توان، آماده جنگیدن برای هدف هستند و هدف شون رسیدن به ۱۱ نفر اصلی هست.

به فوتبال سبز خوش آمدید

شروع مسیر حرفه ای شدن

_

همه چیزهایی که لازم است برای رسیدن به موفقیت، اراده و تمرین است. چه در باشگاه یا در اتاق نشیمن برای رسیدن به رویای خود باید بجنگی.

 • تمرینات در خانه
 • تمرینات در باشگاه بدنسازی
 • تمرینات در هرجا
 • تمرینات بدون وسیله
 • تمرینات بدنسازی
 • تمرینات بالا تنه
 • تمرینات پا
 • تمرینات اینتروال
 • تمرینات هوازی
 • تمرینات چابکی
 • تمرینات سرعتی
 • تمرینات استقامتی
بدنسازی فوتبال

برای آقایان

برای بهترین شدن، باید به صورت حرفه ای و زیر نظر بهترین ها تمرین کرد.
آمادگی ذهنی و بدنی برای رسیدن به موفقیت در فوتبال امری ضروری است …

فیتنس فوتبالی

برای بانوان

بهترین بازیکنان کسانی هستند که با برنامه تمرین اصولی و به صورت مداوم تمرین می‌کنند. فوتبال بانوان در ایران در ابتدای مسیر شکوفایی است …

برنامه تغذیه و

بدنسازی

فوتبال

_

برنامه تمرین بدنسازی، چابکی، هوازی و سرعتی به همراه برنامه تغذیه و مشاوره به صورت اختصاصی و متناسب با شرایط خودت دریافت کن. با سفارش یکجای تعداد ماه‌های بیشتر از تخفیف بیشتری بهره‌مند خواهی شد.

فیتنس

مینی سیکل ۱ ماهه

۳۰۰ هزار تومان
۲۲۵ هزار تومان

پس از سفارش برنامه ۱ ماهه، اطلاعات شما نظیر قد، وزن و شرایط فیزیکی و امکاناتی که به آن دسترسی دارید، دریافت خواهد شد. برنامه تمرین + تغذیه مخصوص شما از طریق پنل سایت، شماره تماس، تلگرام، اینستاگرام برای شما ارسال می‌گردد. درصورت نیاز با سفارش مجدد، برنامه ماه بعدی خود را دریافت میکنید.

استقامت

مزوسیکل ۳ ماهه

۹۰۰ هزار تومان
۵۲۵ هزار تومان

پس از سفارش پکیج ۳ ماهه، اطلاعات شما شامل قد، وزن و شرایط فیزیکی و امکاناتی که به آن دسترسی دارید، دریافت خواهد شد. برنامه تمرین + تغذیه مخصوص شما هر ۴ هفته یکبار متناسب با میزان تغییرات بدنی شما از طریق پنل سایت، شماره تماس، تلگرام، اینستاگرام برای شما ارسال می‌گردد.

فوتبالیست

ماکروسیکل ۶ ماهه

۱.۸ میلیون تومان
۸۲۵ هزار تومان

پس از سفارش پکیج ۶ ماهه، اطلاعات شما شامل قد، وزن و شرایط فیزیکی و امکاناتی که به آن دسترسی دارید، دریافت خواهد شد. برنامه تمرین + تغذیه مخصوص شما هر ۴ هفته یکبار متناسب با میزان تغییرات بدنی شما از طریق پنل سایت، شماره تماس، تلگرام، اینستاگرام برای شما ارسال می‌گردد.

چگونه برنامه تمرین و بدنسازی فوتبال دریافت کنم؟

برای فوتبالیست شدن به آمادگی جسمانی ایده آل و ذهنی آرام نیاز هست. ما در فوتبال سبز با بهره مندی از دانش بهترین مربیان بدنسازی فوتبال در ایران، به صورت آنلاین و متناسب با هر شخص برنامه تمرین طراحی میکنیم.

بدون شک داشتن سابقه ای درخشان و رضایت بازیکنانی که سال ها زیر نظر ما کار کردند، مهم ترین دلگرمی ما برای ادامه این مسیر هست و تلاش ما این است که هر کسی در هر کجای ایران از داشتن مربی بدنساز و مشاور فوتبال بهره مند باشد.

برنامه بدنسازی فوتبال، تغذیه و مشاوره اصولی

_

نظرات برخی بازیکنانی که برنامه دریافت کرده اند

امیرحسین کرمی
بازیکن تیم استان اصفهان
محمدحسین تاجیک
حضور در لیگ استان یزد
علی پناه
افزایش وزن ۵ کیلویی در ۳ ماه
برنامه ها عالی بود. این که با برنامه تونستم پیش برم خیلی کمک بود برای شروع. پیگیری های شما هم باعث میشد که بیشتر تلاش کنم تا سریع تر به هدفی که دارم برسم. تمارین هم عالی بودند تشکر فراوان
مینا رعنایی
بازیکن لیگ دسته یک
ممنون از فوتبال سبز و مربی خوبم که با کمک شون تونستم در لیگ دسته یک قبول بشم و امیدوارم به کمک فوتبال سبز بتونم به بالاترین سطح فوتبال ایران برسم و در تیم ملی بازی کنم.
فربد محمدی
۷ کیلو کاهش وزن در ۳ ماه
سلام ممنون واقعا ازتون بابت برنامه عالی و درجه یک و البته بمب تون تشکر میکنم حسابی قدرت بدنیمو درس کرده. تجربه کردن برنامه کیف داشت با اینکه آدم هلاک میشه😂. برنامه طبق روالش پیش بردم منتها یه وقتایی عصرا انجامش دادم یه وقتایی صبحا. تو استارت های اینتروال دور های اول قدرت و سرعت خوبه ولی دور آخر تقریبا اون شتابو مثل دور اول ندارم.
علی زادمهر
حضور در لیگ دسته دوم کشوری
فکر نمیکردم که فقط توی ۴ ماه بتونم به چنین آمادگی ای برسم و توی تست ها موفق بشم. اول از همه، خداروشکر میکنم و بعد از خدا از فوتبال سبز تشکر میکنم که با برنامه های فوق العاده مربی م تونستم به این آمادگی برسم و بازم به خاطر تماس های تلفنی و مشاوره های مرتب که به من برای تلاش کردن، دلگرمی میداد تشکر میکنم.

۸ دیدگاه

 • سلام من ۱۴سال دارم و می‌خواهم فوتبالیست شم و برای تست ها آماده شم چند ماه رو بگیرم. وزن ۴۲
  قد ۱۵۲

 • سلام
  من برای تست های پیش فصل رده امید میخوام آماده بشم
  وزنم ۵۵ و قد ۱۷۵
  بنظرتون سفارش پکیج ها رو انجام بدم و اینکه برنامه تغذیه هم دارید؟

  • سلام نیما
   بله برنامه تغذیه هم برات طراحی میشه
   با توجه به وزن و قد باید بگم بهت که وزن ایده آل تو بین ۷۰ تا ۸۰ کیلو هست و باید حداقل سعی کن به بالای ۶۵ کیلو برسی
   انجام دقیق برنامه بدنسازی و تغذیه اصولی ای که متناسب با خودت طراحی میشه، بهت این کمک رو میکنه که خیلی زود به هدفت برسی و در کنارش تمرینات هوازی و چابکی رو هم برای آماده سازی استقامت و توان هوازی اضافه خواهیم کرد.
   موفق باشی

 • سلام
  لطفا دوره های رایگان تون رو تکمیل کنید
  و یه سوال دیگه اینکه برای دوره های خریدنی تون برنامه تغذیه و تمرین درمنزل هم میدید؟

  • سلام مهدی
   تا فردا صبح دوره های رایگان دو هفته ای تکمیل میشه و در سایت به طور کامل بارگزاری میشه

   برنامه ها بسیار جامع بوده و شامل برنامه تغذیه هم میشه
   در مورد برنامه تمرین هم، باهات تماس گرفته میشه و یکسری اطلاعات نظیر در مورد وضعیت بدنی و … دریافت میشه
   و متناسب با دسترسی هایی که به امکانات تمرینی داری (مثل باشگاه، خانه، چمن، پارک یا …) برنامه برات تهیه میشه و ارسال میشه

   • خواهش میکنم مهدی جان
    امیدوارم که توی این ۶ ماه خیلی حرفه ای آماده بشیو و بتونی به موفقیت در تست ها برسی و خیلی زود توی سطح بالای فوتبال ببینیمت
    موفق باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *